Streetview Van Swindensingel 48 Schiedam

Van Swindensingel 48, 3112 RJ Schiedam

211 m² Bouwjaar 1938 Label A

Van Swindensingel 48 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m² en een perceel van 136 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
211 m²
Perceeloppervlakte
136 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van Swindensingel 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Swindensingel 48

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.7%
CO₂-emissie
25.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Schiedam

1010 Inwoners
555 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
556 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Natuurkundigenbuurt
30% Koopwoningen
13.655 Inwoners per km²

Locatie van Van Swindensingel 48

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Van Swindensingel 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Swindensingel 48?

De gemiddelde woningwaarde in Natuurkundigenbuurt is €242.000. Dat komt neer op circa €1.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Swindensingel 48 zich tot de wijk Natuurkundigenbuurt?

Van Swindensingel 48 is een woonhuis van 211 m² in de wijk Natuurkundigenbuurt. De buurt telt 556 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Swindensingel 48?

Van Swindensingel 48 is een woonhuis in Natuurkundigenbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Swindensingel 48 vergeleken met de buurt?

Van Swindensingel 48 heeft 211 m² woonoppervlakte. Het perceel is 136 m². In Natuurkundigenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Swindensingel 48 en wat betekent dat?

Van Swindensingel 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.19 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Natuurkundigenbuurt?

De wijk Natuurkundigenbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Natuurkundigenbuurt?

Vanuit Van Swindensingel 48 in Natuurkundigenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.2 km.