Benedenwoning (appartement) Swammerdamsingel 73 B Schiedam

Swammerdamsingel 73 B, 3112 RH Schiedam

87 m² Bouwjaar 1934 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Swammerdamsingel 73 B is een benedenwoning (appartement) in Schiedam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
377 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Swammerdamsingel 73 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Swammerdamsingel 73 B

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Schiedam

1895 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
898 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Marconibuurt
49% Koopwoningen
14.845 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Swammerdamsingel 73 B

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Swammerdamsingel 73 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Swammerdamsingel 73 B?

De prijsindicatie voor Swammerdamsingel 73 B ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Marconibuurt is €238.000. Dat komt neer op circa €2.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Swammerdamsingel 73 B zich tot de wijk Marconibuurt?

Swammerdamsingel 73 B is een benedenwoning (appartement) van 87 m² in de wijk Marconibuurt. De buurt telt 898 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.845 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Swammerdamsingel 73 B?

Swammerdamsingel 73 B is een benedenwoning (appartement) in Marconibuurt, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Swammerdamsingel 73 B vergeleken met de buurt?

Swammerdamsingel 73 B heeft 87 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Marconibuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Swammerdamsingel 73 B en wat betekent dat?

Swammerdamsingel 73 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Swammerdamsingel 73 B?

Swammerdamsingel 73 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Marconibuurt?

De wijk Marconibuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marconibuurt?

Vanuit Swammerdamsingel 73 B in Marconibuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.