Streetview Platteweg 26 Scherpenisse

Platteweg 26, 4694 BB Scherpenisse

278 m² Bouwjaar 1882 Label A++++

Platteweg 26 is een woonhuis in Scherpenisse, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m² en een perceel van 1280 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1882
Woonoppervlakte
278 m²
Perceeloppervlakte
1280 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Platteweg 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Platteweg 26

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
153.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-126.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
156.5%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Scherpenisse

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

18.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

18.2 km

Buurtinformatie in Scherpenisse

185 Inwoners
70 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
70 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Scherpenisse
91% Koopwoningen
21 Inwoners per km²

Locatie van Platteweg 26

Vergelijkbare woningen in Scherpenisse

Veelgestelde vragen over Platteweg 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Platteweg 26?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Scherpenisse is €406.000. Dat komt neer op circa €1.460 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Platteweg 26 zich tot de wijk Verspreide huizen Scherpenisse?

Platteweg 26 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Verspreide huizen Scherpenisse. De buurt telt 70 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Platteweg 26?

Platteweg 26 is een woonhuis in Verspreide huizen Scherpenisse, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Platteweg 26 vergeleken met de buurt?

Platteweg 26 heeft 278 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1280 m². In Verspreide huizen Scherpenisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Platteweg 26 en wat betekent dat?

Platteweg 26 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2031-12-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -40.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Scherpenisse?

De wijk Verspreide huizen Scherpenisse in Scherpenisse (Zeeland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Scherpenisse?

Vanuit Platteweg 26 in Verspreide huizen Scherpenisse bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 18.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.