Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1880
- Woonoppervlakte
- 3696 m²
Ivige Leane 12 is een woonhuis in Scharnegoutum, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 3696 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ivige Leane 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
4.4 kmCafé
4 kmBibliotheek
5.1 kmBioscoop
5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Scharnegoutum is €409.000. Dat komt neer op circa €111 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIvige Leane 12 is een woonhuis van 3696 m² in de wijk Verspreide huizen Scharnegoutum. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².
Ivige Leane 12 is een woonhuis in Verspreide huizen Scharnegoutum, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ivige Leane 12 heeft 3696 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Scharnegoutum ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Scharnegoutum in Scharnegoutum (Friesland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Ivige Leane 12 in Verspreide huizen Scharnegoutum bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ivige Leane 12: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.6 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Scharnegoutum: restaurant (4.4 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Ivige Leane 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Scharnegoutum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1880, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.