Streetview Ivige Leane 11 Scharnegoutum

Ivige Leane 11, 8629 WB Scharnegoutum

359 m² Bouwjaar 1994 10 kamers 6 slaapkamers Label A

Ivige Leane 11 is een woonhuis in Scharnegoutum, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 359 m², een perceel van 3965 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
359 m²
Perceeloppervlakte
3965 m²
Inhoud
1300 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ivige Leane 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ivige Leane 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Scharnegoutum

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

4.4 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Scharnegoutum

140 Inwoners
55 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Scharnegoutum
90% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Ivige Leane 11

Vergelijkbare woningen in Scharnegoutum

Veelgestelde vragen over Ivige Leane 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Ivige Leane 11?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Scharnegoutum is €409.000. Dat komt neer op circa €1.139 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ivige Leane 11 zich tot de wijk Verspreide huizen Scharnegoutum?

Ivige Leane 11 is een woonhuis van 359 m² in de wijk Verspreide huizen Scharnegoutum. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ivige Leane 11?

Ivige Leane 11 is een woonhuis in Verspreide huizen Scharnegoutum, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ivige Leane 11 vergeleken met de buurt?

Ivige Leane 11 heeft 359 m² woonoppervlakte en 1300 m³ inhoud. Het perceel is 3965 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Verspreide huizen Scharnegoutum ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ivige Leane 11 en wat betekent dat?

Ivige Leane 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ivige Leane 11?

Ivige Leane 11 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Scharnegoutum?

De wijk Verspreide huizen Scharnegoutum in Scharnegoutum (Friesland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Scharnegoutum?