Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 648 m²
Oergongswei 19 is een appartement in Scharnegoutum, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 648 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oergongswei 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
4.4 kmCafé
4 kmBibliotheek
5.1 kmBioscoop
5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Scharnegoutum is €409.000. Dat komt neer op circa €631 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOergongswei 19 is een appartement van 648 m² in de wijk Verspreide huizen Scharnegoutum. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².
Oergongswei 19 is een appartement in Verspreide huizen Scharnegoutum, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Oergongswei 19 heeft 648 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Scharnegoutum ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Scharnegoutum in Scharnegoutum (Friesland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Oergongswei 19 in Verspreide huizen Scharnegoutum bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oergongswei 19: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.6 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Scharnegoutum: restaurant (4.4 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Oergongswei 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Scharnegoutum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.