Streetview Lochtenburgstraat 5 Schaijk

Lochtenburgstraat 5, 5374 NZ Schaijk

123 m² Bouwjaar 1961 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Lochtenburgstraat 5 is een woonhuis in Schaijk, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 1980 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
1980 m²
Inhoud
608 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lochtenburgstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lochtenburgstraat 5

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schaijk

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Schaijk

455 Inwoners
165 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
157 Woningvoorraad
€538.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Mun
89% Koopwoningen
95 Inwoners per km²

Locatie van Lochtenburgstraat 5

Vergelijkbare woningen in Schaijk

Veelgestelde vragen over Lochtenburgstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Lochtenburgstraat 5?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Mun is €538.000. Dat komt neer op circa €4.374 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lochtenburgstraat 5 zich tot de wijk Verspreide huizen Mun?

Lochtenburgstraat 5 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Verspreide huizen Mun. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 95 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lochtenburgstraat 5?

Lochtenburgstraat 5 is een woonhuis in Verspreide huizen Mun, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lochtenburgstraat 5 vergeleken met de buurt?

Lochtenburgstraat 5 heeft 123 m² woonoppervlakte en 608 m³ inhoud. Het perceel is 1980 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Verspreide huizen Mun ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lochtenburgstraat 5 en wat betekent dat?

Lochtenburgstraat 5 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lochtenburgstraat 5?

Lochtenburgstraat 5 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Mun?

De wijk Verspreide huizen Mun in Schaijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Mun?

Vanuit Lochtenburgstraat 5 in Verspreide huizen Mun bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.