Streetview Grote Sloot 430 Schagerbrug

Grote Sloot 430, 1751 LM Schagerbrug

311 m² Bouwjaar 1952

Grote Sloot 430 is een woonhuis in Schagerbrug, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 311 m² en een perceel van 8395 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
311 m²
Perceeloppervlakte
8395 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Grote Sloot 430

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Schagerbrug

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Schagerbrug

185 Inwoners
90 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
71 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Schagerbrug-Noord
87% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Locatie van Grote Sloot 430

Vergelijkbare woningen in Schagerbrug

Veelgestelde vragen over Grote Sloot 430

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Sloot 430?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Schagerbrug-Noord is €430.000. Dat komt neer op circa €1.383 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Sloot 430 zich tot de wijk Buitengebied Schagerbrug-Noord?

Grote Sloot 430 is een woonhuis van 311 m² in de wijk Buitengebied Schagerbrug-Noord. De buurt telt 71 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Sloot 430?

Grote Sloot 430 is een woonhuis in Buitengebied Schagerbrug-Noord, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Grote Sloot 430 vergeleken met de buurt?

Grote Sloot 430 heeft 311 m² woonoppervlakte. Het perceel is 8395 m². In Buitengebied Schagerbrug-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Schagerbrug-Noord?

De wijk Buitengebied Schagerbrug-Noord in Schagerbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Schagerbrug-Noord?

Vanuit Grote Sloot 430 in Buitengebied Schagerbrug-Noord bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Schagerbrug-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Grote Sloot 430: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 4.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Schagerbrug-Noord?