Vrijstaande woning Grote Sloot 334 A Schagerbrug

Grote Sloot 334 A, 1751 LK Schagerbrug

58 m² Bouwjaar 1820 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Grote Sloot 334 A is een vrijstaande woning in Schagerbrug, gebouwd in 1820. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m², een perceel van 185 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1820
Woonoppervlakte
58 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
271 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Grote Sloot 334 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grote Sloot 334 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Schagerbrug

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Schagerbrug

1545 Inwoners
640 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
680 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Schagerbrug (woonkern)
67% Koopwoningen
2.355 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grote Sloot 334 A

Vergelijkbare woningen in Schagerbrug

Veelgestelde vragen over Grote Sloot 334 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Sloot 334 A?

De prijsindicatie voor Grote Sloot 334 A ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Schagerbrug (woonkern) is €323.000. Dat komt neer op circa €5.569 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Sloot 334 A zich tot de wijk Schagerbrug (woonkern)?

Grote Sloot 334 A is een vrijstaande woning van 58 m² in de wijk Schagerbrug (woonkern). De buurt telt 680 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Sloot 334 A?

Grote Sloot 334 A is een vrijstaande woning in Schagerbrug (woonkern), gebouwd in 1820 (206 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grote Sloot 334 A vergeleken met de buurt?

Grote Sloot 334 A heeft 58 m² woonoppervlakte en 271 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Schagerbrug (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grote Sloot 334 A en wat betekent dat?

Grote Sloot 334 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Grote Sloot 334 A?

Grote Sloot 334 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schagerbrug (woonkern)?

De wijk Schagerbrug (woonkern) in Schagerbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schagerbrug (woonkern)?