Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1898
- Woonoppervlakte
- 215 m²
Schagerweg 30 B is een woonhuis in Schagerbrug, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schagerweg 30 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schagerbrug (woonkern) is €323.000. Dat komt neer op circa €1.502 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchagerweg 30 B is een woonhuis van 215 m² in de wijk Schagerbrug (woonkern). De buurt telt 680 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.355 inwoners per km².
Schagerweg 30 B is een woonhuis in Schagerbrug (woonkern), gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Schagerweg 30 B heeft 215 m² woonoppervlakte. In Schagerbrug (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schagerweg 30 B heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Schagerbrug (woonkern) in Schagerbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Schagerweg 30 B in Schagerbrug (woonkern) bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schagerweg 30 B: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Schagerbrug (woonkern): restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).