Streetview Schagerweg 97 AP2 Schagerbrug

Schagerweg 97 AP2, 1751 CB Schagerbrug

30 m² Bouwjaar 1983 Label A

Schagerweg 97 AP2 is een woning in Schagerbrug, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
30 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Schagerweg 97 AP2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schagerweg 97 AP2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
308 kWh/m²
Primaire fossiele energie
420.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.9%
CO₂-emissie
80.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schagerbrug

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Schagerbrug

1545 Inwoners
640 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
680 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Schagerbrug (woonkern)
67% Koopwoningen
2.355 Inwoners per km²

Locatie van Schagerweg 97 AP2

Vergelijkbare woningen in Schagerbrug

Veelgestelde vragen over Schagerweg 97 AP2

Wat is de geschatte woningwaarde van Schagerweg 97 AP2?

De gemiddelde woningwaarde in Schagerbrug (woonkern) is €323.000. Dat komt neer op circa €10.767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schagerweg 97 AP2 zich tot de wijk Schagerbrug (woonkern)?

Schagerweg 97 AP2 is een woning van 30 m² in de wijk Schagerbrug (woonkern). De buurt telt 680 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schagerweg 97 AP2?

Schagerweg 97 AP2 is een woning in Schagerbrug (woonkern), gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schagerweg 97 AP2 vergeleken met de buurt?

Schagerweg 97 AP2 heeft 30 m² woonoppervlakte. In Schagerbrug (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schagerweg 97 AP2 en wat betekent dat?

Schagerweg 97 AP2 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 80.91 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schagerbrug (woonkern)?

De wijk Schagerbrug (woonkern) in Schagerbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schagerbrug (woonkern)?

Vanuit Schagerweg 97 AP2 in Schagerbrug (woonkern) bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schagerbrug (woonkern)?