Streetview Menno Poldervaartstraat 1 Schagen

Menno Poldervaartstraat 1, 1742 SW Schagen

169 m² Bouwjaar 1991 Label B

Menno Poldervaartstraat 1 is een woonhuis in Schagen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 238 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
238 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Menno Poldervaartstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Menno Poldervaartstraat 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
111.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.8%
CO₂-emissie
29.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schagen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Schagen

1655 Inwoners
795 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
794 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Muggenburg
65% Koopwoningen
3.843 Inwoners per km²

Locatie van Menno Poldervaartstraat 1

Vergelijkbare woningen in Schagen

Veelgestelde vragen over Menno Poldervaartstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Menno Poldervaartstraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Muggenburg is €289.000. Dat komt neer op circa €1.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Menno Poldervaartstraat 1 zich tot de wijk Muggenburg?

Menno Poldervaartstraat 1 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Muggenburg. De buurt telt 794 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Menno Poldervaartstraat 1?

Menno Poldervaartstraat 1 is een woonhuis in Muggenburg, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Menno Poldervaartstraat 1 vergeleken met de buurt?

Menno Poldervaartstraat 1 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 238 m². In Muggenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Menno Poldervaartstraat 1 en wat betekent dat?

Menno Poldervaartstraat 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.78 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Muggenburg?

De wijk Muggenburg in Schagen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muggenburg?

Vanuit Menno Poldervaartstraat 1 in Muggenburg bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Muggenburg?