Streetview Kagertuinen 82 Sassenheim

Kagertuinen 82, 2172 XP Sassenheim

135 m² Bouwjaar 1971 Label B

Kagertuinen 82 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 179 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €380.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
179 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kagertuinen 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kagertuinen 82

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sassenheim

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Sassenheim

1355 Inwoners
605 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
604 Woningvoorraad
€380.000 Gem. woningwaarde Kooibuurt
54% Koopwoningen
8.360 Inwoners per km²

Locatie van Kagertuinen 82

Vergelijkbare woningen in Sassenheim

Veelgestelde vragen over Kagertuinen 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Kagertuinen 82?

De prijsindicatie voor Kagertuinen 82 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Kooibuurt is €380.000. Dat komt neer op circa €2.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kagertuinen 82 zich tot de wijk Kooibuurt?

Kagertuinen 82 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Kooibuurt. De buurt telt 604 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.360 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kagertuinen 82?

Kagertuinen 82 is een woonhuis in Kooibuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kagertuinen 82 vergeleken met de buurt?

Kagertuinen 82 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 179 m². In Kooibuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €380.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kagertuinen 82 en wat betekent dat?

Kagertuinen 82 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-09-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kooibuurt?

De wijk Kooibuurt in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €380.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kooibuurt?

Vanuit Kagertuinen 82 in Kooibuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kooibuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kagertuinen 82: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.