Benedenwoning Anne Frankhove 36 Sassenheim

Anne Frankhove 36, 2172 VW Sassenheim

55 m² Bouwjaar 2018 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Anne Frankhove 36 is een benedenwoning in Sassenheim, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
213 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Anne Frankhove 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anne Frankhove 36

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Sassenheim

600 Inwoners
260 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
261 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde De Hoven
56% Koopwoningen
5.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anne Frankhove 36

Vergelijkbare woningen in Sassenheim

Veelgestelde vragen over Anne Frankhove 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Anne Frankhove 36?

De prijsindicatie voor Anne Frankhove 36 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoven is €362.000. Dat komt neer op circa €6.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anne Frankhove 36 zich tot de wijk De Hoven?

Anne Frankhove 36 is een benedenwoning van 55 m² in de wijk De Hoven. De buurt telt 261 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anne Frankhove 36?

Anne Frankhove 36 is een benedenwoning in De Hoven, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Anne Frankhove 36 vergeleken met de buurt?

Anne Frankhove 36 heeft 55 m² woonoppervlakte en 213 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anne Frankhove 36 en wat betekent dat?

Anne Frankhove 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-08-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anne Frankhove 36?

Anne Frankhove 36 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in De Hoven?

De wijk De Hoven in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoven?

Vanuit Anne Frankhove 36 in De Hoven bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.