Streetview Sportparkweg 14 Sassenheim

Sportparkweg 14, 2172 VN Sassenheim

102 m² Bouwjaar 1965

Sportparkweg 14 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en een perceel van 136 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
136 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sportparkweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sassenheim

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Sassenheim

600 Inwoners
260 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
261 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde De Hoven
56% Koopwoningen
5.673 Inwoners per km²

Locatie van Sportparkweg 14

Vergelijkbare woningen in Sassenheim

Veelgestelde vragen over Sportparkweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Sportparkweg 14?

De gemiddelde woningwaarde in De Hoven is €362.000. Dat komt neer op circa €3.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sportparkweg 14 zich tot de wijk De Hoven?

Sportparkweg 14 is een woonhuis van 102 m² in de wijk De Hoven. De buurt telt 261 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sportparkweg 14?

Sportparkweg 14 is een woonhuis in De Hoven, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sportparkweg 14 vergeleken met de buurt?

Sportparkweg 14 heeft 102 m² woonoppervlakte. Het perceel is 136 m². In De Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Hoven?

De wijk De Hoven in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoven?

Vanuit Sportparkweg 14 in De Hoven bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Hoven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sportparkweg 14: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Hoven?

Recreatie nabij De Hoven: restaurant (0.7 km), cafe (1.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Sportparkweg 14?

Een woningrapport voor Sportparkweg 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Hoven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.