Tussenwoning Gladiolenstraat 36 Sassenheim

Gladiolenstraat 36, 2172 TJ Sassenheim

82 m² Bouwjaar 1936 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Gladiolenstraat 36 is een tussenwoning in Sassenheim, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 133 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
276 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gladiolenstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gladiolenstraat 36

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sassenheim

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Sassenheim

400 Inwoners
195 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
192 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
28% Koopwoningen
8.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gladiolenstraat 36

Vergelijkbare woningen in Sassenheim

Veelgestelde vragen over Gladiolenstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Gladiolenstraat 36?

De prijsindicatie voor Gladiolenstraat 36 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €294.000. Dat komt neer op circa €3.585 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gladiolenstraat 36 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Gladiolenstraat 36 is een tussenwoning van 82 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 192 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gladiolenstraat 36?

Gladiolenstraat 36 is een tussenwoning in Bloemenbuurt, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gladiolenstraat 36 vergeleken met de buurt?

Gladiolenstraat 36 heeft 82 m² woonoppervlakte en 276 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gladiolenstraat 36 en wat betekent dat?

Gladiolenstraat 36 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gladiolenstraat 36?

Gladiolenstraat 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit Gladiolenstraat 36 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.