Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 812 m²
- Inhoud
- 661 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Nachtegaallaan 2 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 812 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €727.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nachtegaallaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor Nachtegaallaan 2 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Ter Leede is €727.000. Dat komt neer op circa €3.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNachtegaallaan 2 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Ter Leede. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.302 inwoners per km².
Nachtegaallaan 2 is een woonhuis in Ter Leede, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nachtegaallaan 2 heeft 206 m² woonoppervlakte en 661 m³ inhoud. Het perceel is 812 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Ter Leede ligt de gemiddelde woningwaarde op €727.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nachtegaallaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.38 kg/jaar.
Nachtegaallaan 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Ter Leede in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €727.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Nachtegaallaan 2 in Ter Leede bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nachtegaallaan 2: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.9 km.