Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1660
- Woonoppervlakte
- 741 m²
Ter Leedelaan 43 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1660. De woning heeft een woonoppervlakte van 741 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €727.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ter Leedelaan 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ter Leede is €727.000. Dat komt neer op circa €981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTer Leedelaan 43 is een woonhuis van 741 m² in de wijk Ter Leede. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.302 inwoners per km².
Ter Leedelaan 43 is een woonhuis in Ter Leede, gebouwd in 1660 (366 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ter Leedelaan 43 heeft 741 m² woonoppervlakte. In Ter Leede ligt de gemiddelde woningwaarde op €727.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ter Leedelaan 43 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Ter Leede in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €727.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Ter Leedelaan 43 in Ter Leede bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ter Leedelaan 43: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Ter Leede: restaurant (0.6 km), cafe (0.8 km).