Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1949
- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 356 m²
- Inhoud
- 400 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
van Pallandtlaan 7 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 356 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €727.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Pallandtlaan 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor van Pallandtlaan 7 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Ter Leede is €727.000. Dat komt neer op circa €5.014 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Pallandtlaan 7 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Ter Leede. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.302 inwoners per km².
van Pallandtlaan 7 is een woonhuis in Ter Leede, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
van Pallandtlaan 7 heeft 145 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 356 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Ter Leede ligt de gemiddelde woningwaarde op €727.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Pallandtlaan 7 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-01-31. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
van Pallandtlaan 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Ter Leede in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €727.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit van Pallandtlaan 7 in Ter Leede bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Pallandtlaan 7: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.9 km.