Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1824
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
- Inhoud
- 630 m³
- Kamers
- 6
Baron van Heemstralaan 13 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1824. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 415 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €727.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baron van Heemstralaan 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor Baron van Heemstralaan 13 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Ter Leede is €727.000. Dat komt neer op circa €3.068 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaron van Heemstralaan 13 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Ter Leede. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.302 inwoners per km².
Baron van Heemstralaan 13 is een woonhuis in Ter Leede, gebouwd in 1824 (202 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Baron van Heemstralaan 13 heeft 237 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 415 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Ter Leede ligt de gemiddelde woningwaarde op €727.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Baron van Heemstralaan 13 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Baron van Heemstralaan 13 heeft 6 kamers.
De wijk Ter Leede in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €727.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Baron van Heemstralaan 13 in Ter Leede bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Baron van Heemstralaan 13: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.9 km.