Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1947
- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 706 m²
- Inhoud
- 793 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
W. Warnaarlaan 60 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 706 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €727.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor W. Warnaarlaan 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor W. Warnaarlaan 60 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Ter Leede is €727.000. Dat komt neer op circa €3.951 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenW. Warnaarlaan 60 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Ter Leede. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.302 inwoners per km².
W. Warnaarlaan 60 is een woonhuis in Ter Leede, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
W. Warnaarlaan 60 heeft 184 m² woonoppervlakte en 793 m³ inhoud. Het perceel is 706 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Ter Leede ligt de gemiddelde woningwaarde op €727.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
W. Warnaarlaan 60 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-01-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
W. Warnaarlaan 60 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Ter Leede in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €727.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit W. Warnaarlaan 60 in Ter Leede bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van W. Warnaarlaan 60: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.9 km.