Streetview W. Warnaarlaan 35 Sassenheim

W. Warnaarlaan 35, 2172 JA Sassenheim

154 m² Bouwjaar 1970 Label A

W. Warnaarlaan 35 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 394 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €727.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
394 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor W. Warnaarlaan 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel W. Warnaarlaan 35

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.1%
CO₂-emissie
27.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sassenheim

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Sassenheim

360 Inwoners
155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
157 Woningvoorraad
€727.000 Gem. woningwaarde Ter Leede
94% Koopwoningen
2.302 Inwoners per km²

Locatie van W. Warnaarlaan 35

Vergelijkbare woningen in Sassenheim

Veelgestelde vragen over W. Warnaarlaan 35

Wat is de geschatte woningwaarde van W. Warnaarlaan 35?

De gemiddelde woningwaarde in Ter Leede is €727.000. Dat komt neer op circa €4.721 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt W. Warnaarlaan 35 zich tot de wijk Ter Leede?

W. Warnaarlaan 35 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Ter Leede. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.302 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op W. Warnaarlaan 35?

W. Warnaarlaan 35 is een woonhuis in Ter Leede, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is W. Warnaarlaan 35 vergeleken met de buurt?

W. Warnaarlaan 35 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 394 m². In Ter Leede ligt de gemiddelde woningwaarde op €727.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van W. Warnaarlaan 35 en wat betekent dat?

W. Warnaarlaan 35 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.53 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ter Leede?

De wijk Ter Leede in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €727.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ter Leede?

Vanuit W. Warnaarlaan 35 in Ter Leede bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ter Leede?

Zorg en onderwijs in de buurt van W. Warnaarlaan 35: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.9 km.