Streetview Menneweg 163 Sassenheim

Menneweg 163, 2172 HC Sassenheim

129 m² Bouwjaar 1930

Menneweg 163 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en een perceel van 710 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €380.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
710 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Menneweg 163

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sassenheim

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Sassenheim

1355 Inwoners
605 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
604 Woningvoorraad
€380.000 Gem. woningwaarde Kooibuurt
54% Koopwoningen
8.360 Inwoners per km²

Locatie van Menneweg 163

Vergelijkbare woningen in Sassenheim

Veelgestelde vragen over Menneweg 163

Wat is de geschatte woningwaarde van Menneweg 163?

De gemiddelde woningwaarde in Kooibuurt is €380.000. Dat komt neer op circa €2.946 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Menneweg 163 zich tot de wijk Kooibuurt?

Menneweg 163 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Kooibuurt. De buurt telt 604 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.360 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Menneweg 163?

Menneweg 163 is een woonhuis in Kooibuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Menneweg 163 vergeleken met de buurt?

Menneweg 163 heeft 129 m² woonoppervlakte. Het perceel is 710 m². In Kooibuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €380.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kooibuurt?

De wijk Kooibuurt in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €380.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kooibuurt?

Vanuit Menneweg 163 in Kooibuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kooibuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Menneweg 163: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kooibuurt?

Recreatie nabij Kooibuurt: restaurant (0.7 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Menneweg 163?

Een woningrapport voor Menneweg 163 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kooibuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.