Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
Mondriaanlaan 73 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en een perceel van 172 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mondriaanlaan 73
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mennepark is €494.000. Dat komt neer op circa €4.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMondriaanlaan 73 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Mennepark. De buurt telt 268 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.468 inwoners per km².
Mondriaanlaan 73 is een woonhuis in Mennepark, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Mondriaanlaan 73 heeft 117 m² woonoppervlakte. Het perceel is 172 m². In Mennepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Mennepark in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Mondriaanlaan 73 in Mennepark bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mondriaanlaan 73: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Mennepark: restaurant (0.8 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Mondriaanlaan 73 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mennepark. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1999, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.