Tussenwoning Rembrandtlaan 70 Sassenheim

Rembrandtlaan 70, 2172 DE Sassenheim

120 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Rembrandtlaan 70 is een tussenwoning in Sassenheim, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
120 m²
Inhoud
3360 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtlaan 70

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sassenheim

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Sassenheim

525 Inwoners
260 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
268 Woningvoorraad
€494.000 Gem. woningwaarde Mennepark
79% Koopwoningen
4.468 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtlaan 70

Vergelijkbare woningen in Sassenheim

Veelgestelde vragen over Rembrandtlaan 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtlaan 70?

De gemiddelde woningwaarde in Mennepark is €494.000. Dat komt neer op circa €4.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtlaan 70 zich tot de wijk Mennepark?

Rembrandtlaan 70 is een tussenwoning van 120 m² in de wijk Mennepark. De buurt telt 268 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.468 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtlaan 70?

Rembrandtlaan 70 is een tussenwoning in Mennepark, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rembrandtlaan 70 vergeleken met de buurt?

Rembrandtlaan 70 heeft 120 m² woonoppervlakte en 3360 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Mennepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtlaan 70 en wat betekent dat?

Rembrandtlaan 70 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtlaan 70?

Rembrandtlaan 70 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mennepark?

De wijk Mennepark in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mennepark?

Vanuit Rembrandtlaan 70 in Mennepark bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.