Streetview Sporthoflaan 36 Sassenheim

Sporthoflaan 36, 2172 BR Sassenheim

74 m² Bouwjaar 1951 Label B

Sporthoflaan 36 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
74 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Sporthoflaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sporthoflaan 36

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sassenheim

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Sassenheim

1190 Inwoners
575 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
579 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt
64% Koopwoningen
6.931 Inwoners per km²

Locatie van Sporthoflaan 36

Vergelijkbare woningen in Sassenheim

Veelgestelde vragen over Sporthoflaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Sporthoflaan 36?

De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt is €371.000. Dat komt neer op circa €5.014 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sporthoflaan 36 zich tot de wijk Bomenbuurt?

Sporthoflaan 36 is een woonhuis van 74 m² in de wijk Bomenbuurt. De buurt telt 579 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.931 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sporthoflaan 36?

Sporthoflaan 36 is een woonhuis in Bomenbuurt, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sporthoflaan 36 vergeleken met de buurt?

Sporthoflaan 36 heeft 74 m² woonoppervlakte. In Bomenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sporthoflaan 36 en wat betekent dat?

Sporthoflaan 36 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.55 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt?

De wijk Bomenbuurt in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt?

Vanuit Sporthoflaan 36 in Bomenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bomenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sporthoflaan 36: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.5 km.