Streetview Troubadourshof 26 Sassenheim

Troubadourshof 26, 2171 TH Sassenheim

137 m² Bouwjaar 1975 Label C

Troubadourshof 26 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 155 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Troubadourshof 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Troubadourshof 26

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sassenheim

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Sassenheim

550 Inwoners
280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
286 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Kasteelbuurt
49% Koopwoningen
5.844 Inwoners per km²

Locatie van Troubadourshof 26

Vergelijkbare woningen in Sassenheim

Veelgestelde vragen over Troubadourshof 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Troubadourshof 26?

De prijsindicatie voor Troubadourshof 26 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Kasteelbuurt is €361.000. Dat komt neer op circa €2.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Troubadourshof 26 zich tot de wijk Kasteelbuurt?

Troubadourshof 26 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Kasteelbuurt. De buurt telt 286 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.844 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Troubadourshof 26?

Troubadourshof 26 is een woonhuis in Kasteelbuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Troubadourshof 26 vergeleken met de buurt?

Troubadourshof 26 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 155 m². In Kasteelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Troubadourshof 26 en wat betekent dat?

Troubadourshof 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kasteelbuurt?

De wijk Kasteelbuurt in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kasteelbuurt?

Vanuit Troubadourshof 26 in Kasteelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kasteelbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Troubadourshof 26: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.6 km.