Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 400 m²
- Perceeloppervlakte
- 1445 m²
J.P. Gouverneurlaan 40 is een woonhuis in Sassenheim, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 400 m² en een perceel van 1445 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor J.P. Gouverneurlaan 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor J.P. Gouverneurlaan 40 ligt rond €950.000 tot €1.200.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €398.000. Dat komt neer op circa €995 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJ.P. Gouverneurlaan 40 is een woonhuis van 400 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.253 inwoners per km².
J.P. Gouverneurlaan 40 is een woonhuis in Centrum, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
J.P. Gouverneurlaan 40 heeft 400 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1445 m². In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
J.P. Gouverneurlaan 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 57.74 kg/jaar.
De wijk Centrum in Sassenheim (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit J.P. Gouverneurlaan 40 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van J.P. Gouverneurlaan 40: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.