Vrijstaande woning Statenstraat 57 Sas van Gent

Statenstraat 57, 4551 VW Sas van Gent

174 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Statenstraat 57 is een vrijstaande woning in Sas van Gent, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 807 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
807 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Statenstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Statenstraat 57

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
144.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.7%
CO₂-emissie
28.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (263.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

37.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

3535 Inwoners
1810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1921 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Statenstraat 57

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Statenstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Statenstraat 57?

De prijsindicatie voor Statenstraat 57 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €1.023 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Statenstraat 57 zich tot de wijk Kern Sas van Gent?

Statenstraat 57 is een vrijstaande woning van 174 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Statenstraat 57?

Statenstraat 57 is een vrijstaande woning in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Statenstraat 57 vergeleken met de buurt?

Statenstraat 57 heeft 174 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 807 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Statenstraat 57 en wat betekent dat?

Statenstraat 57 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Statenstraat 57?

Statenstraat 57 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 263 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Vanuit Statenstraat 57 in Kern Sas van Gent bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 37.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.