Eengezinswoning, geschakelde woning Wilhelminalaan 17 Sas van Gent

Wilhelminalaan 17, 4551 EP Sas van Gent

81 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Wilhelminalaan 17 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Sas van Gent, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
95 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€160.000 tot €185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminalaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminalaan 17

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
225.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
317.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.41 kg/m²

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

37.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

3535 Inwoners
1810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1921 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminalaan 17

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Wilhelminalaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminalaan 17?

De prijsindicatie voor Wilhelminalaan 17 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €2.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminalaan 17 zich tot de wijk Kern Sas van Gent?

Wilhelminalaan 17 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 81 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminalaan 17?

Wilhelminalaan 17 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilhelminalaan 17 vergeleken met de buurt?

Wilhelminalaan 17 heeft 81 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Het perceel is 95 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminalaan 17 en wat betekent dat?

Wilhelminalaan 17 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-01-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminalaan 17?

Wilhelminalaan 17 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 30 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?