2-onder-1-kapwoning Stevensstraat 21 Sas van Gent

Stevensstraat 21, 4551 CK Sas van Gent

78 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Stevensstraat 21 is een 2-onder-1-kapwoning in Sas van Gent, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Stevensstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stevensstraat 21

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
299.08 kWh/m²
CO₂-emissie
79.32 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Kern Sas van Gent

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

37,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12,8 km
Gezondheid

Apotheek

0,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12,3 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

14,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Kern Sas van Gent

Stevensstraat 21 ligt in de buurt Kern Sas van Gent in Sas van Gent. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.590 inwoners en 1.904 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 63% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 193.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

3590 Inwoners
1825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1904 Woningvoorraad
€193.000 Gem. WOZ-waarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.810 Inwoners per km²

Locatie van Stevensstraat 21

Officiële bekendmakingen rond Stevensstraat 21

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Sas van Gent. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Stevensstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Stevensstraat 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Sas van Gent €193.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stevensstraat 21 zich tot de CBS-buurt Kern Sas van Gent?

Stevensstraat 21 is een 2-onder-1-kapwoning van 78 m² in de CBS-buurt Kern Sas van Gent. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.904 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stevensstraat 21?

Stevensstraat 21 is een 2-onder-1-kapwoning in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stevensstraat 21 vergeleken met de buurt?

Stevensstraat 21 heeft 78 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Sas van Gent €193.000.

Wat is het energielabel van Stevensstraat 21 en wat betekent dat?

Stevensstraat 21 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-12-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stevensstraat 21?

Stevensstraat 21 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) 3.590 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €193.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Kern Sas van Gent?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Sas van Gent in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 37,9 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Kern Sas van Gent?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Sas van Gent in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,3 km tot een ziekenhuis, 0,8 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 12,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Kern Sas van Gent?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Sas van Gent in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Stevensstraat 21?

Een woningrapport voor Stevensstraat 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Kern Sas van Gent. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1958, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Sas van Gent presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars