Tussenwoning Westkade 78 Sas van Gent

Westkade 78, 4551 CE Sas van Gent

163 m² Bouwjaar 1900 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Westkade 78 is een tussenwoning in Sas van Gent, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 269 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Westkade 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westkade 78

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.99 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (140.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

37.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

3535 Inwoners
1810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1921 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westkade 78

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Westkade 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Westkade 78?

De prijsindicatie voor Westkade 78 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €1.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westkade 78 zich tot de wijk Kern Sas van Gent?

Westkade 78 is een tussenwoning van 163 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westkade 78?

Westkade 78 is een tussenwoning in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westkade 78 vergeleken met de buurt?

Westkade 78 heeft 163 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 269 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westkade 78 en wat betekent dat?

Westkade 78 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westkade 78?

Westkade 78 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 140 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Vanuit Westkade 78 in Kern Sas van Gent bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 37.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westkade 78: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 12.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Sas van Gent?

Recreatie nabij Kern Sas van Gent: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Westkade 78?

Westkade 78 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €205.000 tot €255.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Westkade 78?

Een woningrapport voor Westkade 78 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Sas van Gent. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen