Streetview Spiegellaan 5 Sas van Gent

Spiegellaan 5, 4551 BW Sas van Gent

362 m² Bouwjaar 1903

Spiegellaan 5 is een woonhuis in Sas van Gent, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 362 m² en een perceel van 2300 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
362 m²
Perceeloppervlakte
2300 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Spiegellaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

3.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

33.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

375 Inwoners
175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Sas van Gent
89% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Spiegellaan 5

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Spiegellaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Spiegellaan 5?

De prijsindicatie voor Spiegellaan 5 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Sas van Gent is €303.000. Dat komt neer op circa €837 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spiegellaan 5 zich tot de wijk Buitengebied Sas van Gent?

Spiegellaan 5 is een woonhuis van 362 m² in de wijk Buitengebied Sas van Gent. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spiegellaan 5?

Spiegellaan 5 is een woonhuis in Buitengebied Sas van Gent, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spiegellaan 5 vergeleken met de buurt?

Spiegellaan 5 heeft 362 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2300 m². In Buitengebied Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Sas van Gent?

De wijk Buitengebied Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Sas van Gent?

Vanuit Spiegellaan 5 in Buitengebied Sas van Gent bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 33.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Sas van Gent?

Zorg en onderwijs in de buurt van Spiegellaan 5: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 3.3 km, middelbare school op 8.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Sas van Gent?