Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 497 m²
- Inhoud
- 484 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Olga von Gotschlaan 7 is een woonhuis in Santpoort-Zuid, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 497 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Olga von Gotschlaan 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Olga von Gotschlaan 7 ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijkersparkbuurt is €1.123.000. Dat komt neer op circa €7.908 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOlga von Gotschlaan 7 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Rijkersparkbuurt. De buurt telt 239 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.436 inwoners per km².
Olga von Gotschlaan 7 is een woonhuis in Rijkersparkbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Olga von Gotschlaan 7 heeft 142 m² woonoppervlakte en 484 m³ inhoud. Het perceel is 497 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rijkersparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Olga von Gotschlaan 7 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Olga von Gotschlaan 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Rijkersparkbuurt in Santpoort-Zuid (Noord-Holland) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.123.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Olga von Gotschlaan 7 in Rijkersparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Olga von Gotschlaan 7: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.8 km.