Streetview Olga von Gotschlaan 21 Santpoort-Zuid

Olga von Gotschlaan 21, 2082 HV Santpoort-Zuid

182 m² Bouwjaar 1955

Olga von Gotschlaan 21 is een woonhuis in Santpoort-Zuid, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 579 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
579 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Olga von Gotschlaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Santpoort-Zuid

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Santpoort-Zuid

625 Inwoners
230 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
239 Woningvoorraad
€1.123.000 Gem. woningwaarde Rijkersparkbuurt
99% Koopwoningen
1.436 Inwoners per km²

Locatie van Olga von Gotschlaan 21

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Zuid

Veelgestelde vragen over Olga von Gotschlaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Olga von Gotschlaan 21?

De prijsindicatie voor Olga von Gotschlaan 21 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijkersparkbuurt is €1.123.000. Dat komt neer op circa €6.170 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Olga von Gotschlaan 21 zich tot de wijk Rijkersparkbuurt?

Olga von Gotschlaan 21 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Rijkersparkbuurt. De buurt telt 239 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Olga von Gotschlaan 21?

Olga von Gotschlaan 21 is een woonhuis in Rijkersparkbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Olga von Gotschlaan 21 vergeleken met de buurt?

Olga von Gotschlaan 21 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 579 m². In Rijkersparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rijkersparkbuurt?

De wijk Rijkersparkbuurt in Santpoort-Zuid (Noord-Holland) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.123.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijkersparkbuurt?

Vanuit Olga von Gotschlaan 21 in Rijkersparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijkersparkbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Olga von Gotschlaan 21: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rijkersparkbuurt?

Recreatie nabij Rijkersparkbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (1.7 km).