Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 418 m²
Wijnoldy Daniëlslaan 32 is een woonhuis in Santpoort-Zuid, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 418 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wijnoldy Daniëlslaan 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Wijnoldy Daniëlslaan 32 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijkersparkbuurt is €1.123.000. Dat komt neer op circa €7.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWijnoldy Daniëlslaan 32 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Rijkersparkbuurt. De buurt telt 239 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.436 inwoners per km².
Wijnoldy Daniëlslaan 32 is een woonhuis in Rijkersparkbuurt, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wijnoldy Daniëlslaan 32 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 418 m². In Rijkersparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wijnoldy Daniëlslaan 32 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Rijkersparkbuurt in Santpoort-Zuid (Noord-Holland) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.123.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Wijnoldy Daniëlslaan 32 in Rijkersparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wijnoldy Daniëlslaan 32: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.8 km.