Streetview Hoek en Vaarthof 5 Santpoort-Zuid

Hoek en Vaarthof 5, 2082 EX Santpoort-Zuid

183 m² Bouwjaar 2001

Hoek en Vaarthof 5 is een woonhuis in Santpoort-Zuid, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 214 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
214 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hoek en Vaarthof 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Santpoort-Zuid

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Santpoort-Zuid

1530 Inwoners
700 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
709 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Blekersbuurt
61% Koopwoningen
6.990 Inwoners per km²

Locatie van Hoek en Vaarthof 5

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Zuid

Veelgestelde vragen over Hoek en Vaarthof 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoek en Vaarthof 5?

De prijsindicatie voor Hoek en Vaarthof 5 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Blekersbuurt is €551.000. Dat komt neer op circa €3.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoek en Vaarthof 5 zich tot de wijk Blekersbuurt?

Hoek en Vaarthof 5 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Blekersbuurt. De buurt telt 709 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.990 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoek en Vaarthof 5?

Hoek en Vaarthof 5 is een woonhuis in Blekersbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hoek en Vaarthof 5 vergeleken met de buurt?

Hoek en Vaarthof 5 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 214 m². In Blekersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Blekersbuurt?

De wijk Blekersbuurt in Santpoort-Zuid (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blekersbuurt?

Vanuit Hoek en Vaarthof 5 in Blekersbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blekersbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoek en Vaarthof 5: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Blekersbuurt?

Recreatie nabij Blekersbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (2.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Hoek en Vaarthof 5?