Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 329 m²
Duinweg of Duivelslaan 4 is een woonhuis in Santpoort-Zuid, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 329 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.097.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duinweg of Duivelslaan 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Neethofbuurt is €1.097.000. Dat komt neer op circa €3.334 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuinweg of Duivelslaan 4 is een woonhuis van 329 m² in de wijk Neethofbuurt. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.334 inwoners per km².
Duinweg of Duivelslaan 4 is een woonhuis in Neethofbuurt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Duinweg of Duivelslaan 4 heeft 329 m² woonoppervlakte. In Neethofbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.097.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Duinweg of Duivelslaan 4 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.22 kg/jaar.
De wijk Neethofbuurt in Santpoort-Zuid (Noord-Holland) kenmerkt zich door 940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.097.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Duinweg of Duivelslaan 4 in Neethofbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duinweg of Duivelslaan 4: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.7 km.