Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 625 m²
- Inhoud
- 513 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Louise de Colignylaan 8 is een woonhuis in Santpoort-Zuid, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 625 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.097.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Louise de Colignylaan 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Neethofbuurt is €1.097.000. Dat komt neer op circa €7.412 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLouise de Colignylaan 8 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Neethofbuurt. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.334 inwoners per km².
Louise de Colignylaan 8 is een woonhuis in Neethofbuurt, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Louise de Colignylaan 8 heeft 148 m² woonoppervlakte en 513 m³ inhoud. Het perceel is 625 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Neethofbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.097.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Louise de Colignylaan 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-02-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.36 kg/jaar.
Louise de Colignylaan 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Neethofbuurt in Santpoort-Zuid (Noord-Holland) kenmerkt zich door 940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.097.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Louise de Colignylaan 8 in Neethofbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.