Streetview Louise de Colignylaan 18 Santpoort-Zuid

Louise de Colignylaan 18, 2082 BN Santpoort-Zuid

160 m² Bouwjaar 1952 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Louise de Colignylaan 18 is een woonhuis in Santpoort-Zuid, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 627 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.097.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
627 m²
Inhoud
576 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Louise de Colignylaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Louise de Colignylaan 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.7%
CO₂-emissie
40.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Zuid

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Santpoort-Zuid

940 Inwoners
370 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€1.097.000 Gem. woningwaarde Neethofbuurt
81% Koopwoningen
1.334 Inwoners per km²

Locatie van Louise de Colignylaan 18

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Zuid

Veelgestelde vragen over Louise de Colignylaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Louise de Colignylaan 18?

De gemiddelde woningwaarde in Neethofbuurt is €1.097.000. Dat komt neer op circa €6.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louise de Colignylaan 18 zich tot de wijk Neethofbuurt?

Louise de Colignylaan 18 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Neethofbuurt. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.334 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louise de Colignylaan 18?

Louise de Colignylaan 18 is een woonhuis in Neethofbuurt, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Louise de Colignylaan 18 vergeleken met de buurt?

Louise de Colignylaan 18 heeft 160 m² woonoppervlakte en 576 m³ inhoud. Het perceel is 627 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Neethofbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.097.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Louise de Colignylaan 18 en wat betekent dat?

Louise de Colignylaan 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Louise de Colignylaan 18?

Louise de Colignylaan 18 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Neethofbuurt?

De wijk Neethofbuurt in Santpoort-Zuid (Noord-Holland) kenmerkt zich door 940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.097.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neethofbuurt?

Vanuit Louise de Colignylaan 18 in Neethofbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.