Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 575 m²
- Inhoud
- 530 m³
- Kamers
- 7
Charlotte de Bourbonlaan 6 is een woonhuis in Santpoort-Zuid, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 575 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.097.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Charlotte de Bourbonlaan 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
5.7 kmDe prijsindicatie voor Charlotte de Bourbonlaan 6 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Neethofbuurt is €1.097.000. Dat komt neer op circa €6.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCharlotte de Bourbonlaan 6 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Neethofbuurt. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.334 inwoners per km².
Charlotte de Bourbonlaan 6 is een woonhuis in Neethofbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Charlotte de Bourbonlaan 6 heeft 162 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 575 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Neethofbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.097.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Charlotte de Bourbonlaan 6 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Charlotte de Bourbonlaan 6 heeft 7 kamers.
De wijk Neethofbuurt in Santpoort-Zuid (Noord-Holland) kenmerkt zich door 940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.097.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Charlotte de Bourbonlaan 6 in Neethofbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Charlotte de Bourbonlaan 6: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.7 km.