Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 270 m²
- Perceeloppervlakte
- 1051 m²
- Inhoud
- 970 m³
- Kamers
- 9
Charlotte de Bourbonlaan 25 is een woonhuis in Santpoort-Zuid, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m², een perceel van 1051 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.097.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Charlotte de Bourbonlaan 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Neethofbuurt is €1.097.000. Dat komt neer op circa €4.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCharlotte de Bourbonlaan 25 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Neethofbuurt. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.334 inwoners per km².
Charlotte de Bourbonlaan 25 is een woonhuis in Neethofbuurt, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Charlotte de Bourbonlaan 25 heeft 270 m² woonoppervlakte en 970 m³ inhoud. Het perceel is 1051 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Neethofbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.097.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Charlotte de Bourbonlaan 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-12-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.55 kg/jaar.
Charlotte de Bourbonlaan 25 heeft 9 kamers.
De wijk Neethofbuurt in Santpoort-Zuid (Noord-Holland) kenmerkt zich door 940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.097.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Charlotte de Bourbonlaan 25 in Neethofbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.