Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 112 m²
Stuyvesantstraat 13 is een appartement in Santpoort-Noord, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stuyvesantstraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
6.6 kmDe prijsindicatie voor Stuyvesantstraat 13 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Biezenbuurt is €542.000. Dat komt neer op circa €4.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStuyvesantstraat 13 is een appartement van 112 m² in de wijk Biezenbuurt. De buurt telt 262 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 892 inwoners per km².
Stuyvesantstraat 13 is een appartement in Biezenbuurt, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Stuyvesantstraat 13 heeft 112 m² woonoppervlakte. In Biezenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stuyvesantstraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-06-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.59 kg/jaar.
De wijk Biezenbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Stuyvesantstraat 13 in Biezenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stuyvesantstraat 13: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Biezenbuurt: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).