Eengezinswoning, tussenwoning Santpoortse Dreef 25 Santpoort-Noord

Santpoortse Dreef 25, 2071 TP Santpoort-Noord

122 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Santpoortse Dreef 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Santpoort-Noord, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 145 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Santpoortse Dreef 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Santpoortse Dreef 25

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
210.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.92 kg/m²

Tuin
Ja (47.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

665 Inwoners
285 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
291 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Kerkpadbuurt
91% Koopwoningen
2.142 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Santpoortse Dreef 25

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Santpoortse Dreef 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Santpoortse Dreef 25?

De prijsindicatie voor Santpoortse Dreef 25 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerkpadbuurt is €554.000. Dat komt neer op circa €4.541 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Santpoortse Dreef 25 zich tot de wijk Kerkpadbuurt?

Santpoortse Dreef 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Kerkpadbuurt. De buurt telt 291 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.142 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Santpoortse Dreef 25?

Santpoortse Dreef 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kerkpadbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Santpoortse Dreef 25 vergeleken met de buurt?

Santpoortse Dreef 25 heeft 122 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kerkpadbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Santpoortse Dreef 25 en wat betekent dat?

Santpoortse Dreef 25 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-01-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Santpoortse Dreef 25?

Santpoortse Dreef 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 47 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kerkpadbuurt?

De wijk Kerkpadbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkpadbuurt?