Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1949
- Woonoppervlakte
- 222 m²
- Perceeloppervlakte
- 1120 m²
Biallosterskilaan 31 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m² en een perceel van 1120 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Biallosterskilaan 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
0.5 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
6.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Spanjaardsbergbuurt is €472.000. Dat komt neer op circa €2.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBiallosterskilaan 31 is een woonhuis van 222 m² in de wijk Spanjaardsbergbuurt. De buurt telt 501 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.353 inwoners per km².
Biallosterskilaan 31 is een woonhuis in Spanjaardsbergbuurt, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Biallosterskilaan 31 heeft 222 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1120 m². In Spanjaardsbergbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Spanjaardsbergbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Biallosterskilaan 31 in Spanjaardsbergbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Biallosterskilaan 31: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Spanjaardsbergbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Biallosterskilaan 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Spanjaardsbergbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1949, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.