Streetview Kruidbergerweg 77 Santpoort-Noord

Kruidbergerweg 77, 2071 RC Santpoort-Noord

121 m² Bouwjaar 1958 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Kruidbergerweg 77 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 321 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
321 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kruidbergerweg 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruidbergerweg 77

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

950 Inwoners
495 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
501 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Spanjaardsbergbuurt
72% Koopwoningen
4.353 Inwoners per km²

Locatie van Kruidbergerweg 77

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Kruidbergerweg 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruidbergerweg 77?

De prijsindicatie voor Kruidbergerweg 77 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Spanjaardsbergbuurt is €472.000. Dat komt neer op circa €3.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruidbergerweg 77 zich tot de wijk Spanjaardsbergbuurt?

Kruidbergerweg 77 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Spanjaardsbergbuurt. De buurt telt 501 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruidbergerweg 77?

Kruidbergerweg 77 is een woonhuis in Spanjaardsbergbuurt, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kruidbergerweg 77 vergeleken met de buurt?

Kruidbergerweg 77 heeft 121 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 321 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Spanjaardsbergbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruidbergerweg 77 en wat betekent dat?

Kruidbergerweg 77 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kruidbergerweg 77?

Kruidbergerweg 77 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spanjaardsbergbuurt?

De wijk Spanjaardsbergbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spanjaardsbergbuurt?

Vanuit Kruidbergerweg 77 in Spanjaardsbergbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.