Streetview Irissenstraat 10 Santpoort-Noord

Irissenstraat 10, 2071 PN Santpoort-Noord

45 m² Bouwjaar 1963 Label C

Irissenstraat 10 is een appartement in Santpoort-Noord, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Irissenstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Irissenstraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.75
CO₂-emissie
3103.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

990 Inwoners
435 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
442 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Kerkerinkbuurt
63% Koopwoningen
9.884 Inwoners per km²

Locatie van Irissenstraat 10

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Irissenstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Irissenstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Kerkerinkbuurt is €472.000. Dat komt neer op circa €10.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Irissenstraat 10 zich tot de wijk Kerkerinkbuurt?

Irissenstraat 10 is een appartement van 45 m² in de wijk Kerkerinkbuurt. De buurt telt 442 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.884 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Irissenstraat 10?

Irissenstraat 10 is een appartement in Kerkerinkbuurt, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Irissenstraat 10 vergeleken met de buurt?

Irissenstraat 10 heeft 45 m² woonoppervlakte. In Kerkerinkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Irissenstraat 10 en wat betekent dat?

Irissenstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3103.55 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kerkerinkbuurt?

De wijk Kerkerinkbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkerinkbuurt?

Vanuit Irissenstraat 10 in Kerkerinkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kerkerinkbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Irissenstraat 10: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.7 km.