Streetview Narcissenstraat 29 Santpoort-Noord

Narcissenstraat 29, 2071 NL Santpoort-Noord

102 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Narcissenstraat 29 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
92 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Narcissenstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Narcissenstraat 29

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

1145 Inwoners
550 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
549 Woningvoorraad
€519.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
77% Koopwoningen
1.974 Inwoners per km²

Locatie van Narcissenstraat 29

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Narcissenstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Narcissenstraat 29?

De prijsindicatie voor Narcissenstraat 29 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €519.000. Dat komt neer op circa €5.088 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Narcissenstraat 29 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Narcissenstraat 29 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 549 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.974 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Narcissenstraat 29?

Narcissenstraat 29 is een woonhuis in Bloemenbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Narcissenstraat 29 vergeleken met de buurt?

Narcissenstraat 29 heeft 102 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Het perceel is 92 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Narcissenstraat 29 en wat betekent dat?

Narcissenstraat 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-04-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Narcissenstraat 29?

Narcissenstraat 29 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit Narcissenstraat 29 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.7 km.