Streetview Rijksweg 238 Santpoort-Noord

Rijksweg 238, 2071 KD Santpoort-Noord

233 m² Bouwjaar 1981 8 kamers 7 slaapkamers Label C

Rijksweg 238 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m², een perceel van 7869 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
7869 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rijksweg 238

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksweg 238

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

635 Inwoners
260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
262 Woningvoorraad
€542.000 Gem. woningwaarde Biezenbuurt
89% Koopwoningen
892 Inwoners per km²

Locatie van Rijksweg 238

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Rijksweg 238

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksweg 238?

De gemiddelde woningwaarde in Biezenbuurt is €542.000. Dat komt neer op circa €2.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksweg 238 zich tot de wijk Biezenbuurt?

Rijksweg 238 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Biezenbuurt. De buurt telt 262 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksweg 238?

Rijksweg 238 is een woonhuis in Biezenbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijksweg 238 vergeleken met de buurt?

Rijksweg 238 heeft 233 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 7869 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Biezenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksweg 238 en wat betekent dat?

Rijksweg 238 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-07-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksweg 238?

Rijksweg 238 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Biezenbuurt?

De wijk Biezenbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biezenbuurt?

Vanuit Rijksweg 238 in Biezenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.