Streetview Rijksweg 284 Santpoort-Noord

Rijksweg 284, 2071 CP Santpoort-Noord

144 m² Bouwjaar 1971 Label C

Rijksweg 284 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en een perceel van 137 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
137 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rijksweg 284

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksweg 284

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

815 Inwoners
325 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
324 Woningvoorraad
€541.000 Gem. woningwaarde Santpoort-Dorp
88% Koopwoningen
8.390 Inwoners per km²

Locatie van Rijksweg 284

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Rijksweg 284

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksweg 284?

De gemiddelde woningwaarde in Santpoort-Dorp is €541.000. Dat komt neer op circa €3.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksweg 284 zich tot de wijk Santpoort-Dorp?

Rijksweg 284 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Santpoort-Dorp. De buurt telt 324 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.390 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksweg 284?

Rijksweg 284 is een woonhuis in Santpoort-Dorp, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijksweg 284 vergeleken met de buurt?

Rijksweg 284 heeft 144 m² woonoppervlakte. Het perceel is 137 m². In Santpoort-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksweg 284 en wat betekent dat?

Rijksweg 284 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.07 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Santpoort-Dorp?

De wijk Santpoort-Dorp in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Santpoort-Dorp?

Vanuit Rijksweg 284 in Santpoort-Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Santpoort-Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksweg 284: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2 km.